BLOGGERA YAZAR EKLEME-BLOGSPOT YAZAR EKLEME

Bloğunuza sizden başka kimselerinde içerik göndermesine izin vererek, bloğunuzun daha çok içeriğe sahip, daha güncel ve çeşitlilik bakımından daha zengin yazıları, farklı bakış açılarını ve bilgileri blogger aracılığıyla yayınlama imkanına sahipsiniz.Arkadaşlarınız veya tanımadığınız herhangi biri sizin bloğunuzda yazmak isterse ve sizde onaylanarsanız kişinin mail adresini girmeniz yeterli.Unutmayın "bir elin nesi var, iki elin sesi var" demiş atalarımız.
Şimdi bloğunuza nasıl yazar ekleyebileceğinizi resimli olarak anlatalım;

Blogger adresimize giriş yapıyoruz, kumanda panelinden yazar ekleyeceğimiz bloğun
ayarlar kısmına giriyoruz ayarlar kısmında üst menüde en sonda izinler kısmını tıkladığımızda resimde de gördüğünüz gibi yazar ekle kısmı açılıyor.Yazar ekle butonuna tıklayıp yazarımızın mail adresini yazıp kişiyi davet ediyoruz.Artık davet ettiğiniz kişi bloğunuzda yazarlık yapabilir.

5 yorum:

Paylaşımlarınız gerçekten çok güzel, Apple Servis firması olarak teşekkürlerimizi sunarız ve paylaşımlarınızın devam etmesini dileriz.

Paylaşımınız için sağolun, belki bloğuma yeni bir yazara ihtiyaç duyabilirim. Kimsenin benim kadar özenerek güzel yazılar girebileceğini zannetmesem de destek gerekli.Bloğum

afyon spa, balıkesir spa, bursa spa, Izmir spa, kayseri spa, sıpa, sıpa rehberi, spa, spa nedir, spa oteller, spa rehberi, Türkiye sıpa, Türkiye spa, yalova spa http://turkiyesparehberi.com

davet gönderiyorum, kabulde ediyor ama bloggera eklenmiyor yazar olarak..? kaç kere denedim olmadı.. acaba neden..?

Yorum Gönder