SİTENE ÜCRETSİZ İLETİŞİM KUTUSU EKLE

Bloğumdaki İletişim Sayfasında olduğu gibi sizde bloğunuza veya sitenize,ziyaretçilerinizin size kolayca ulaşabileceği ve sizinle irtibat kurabileceği iletişim bölümünü nasıl oluşturabileceğinizi anlatacağım.

SİZE ANLATACAĞIM SİTE(Tamamen Ücretsiz): Response-O-Matic

1-) Şekilde gördüğünüz Signup sayfasına giderek kayıt formunu doldurun.Kayıt formunu gönderdikten sonra e-mail adresinize bir onay e-maili gelecek, o maildeki linke tıklayarak hesabınızı aktifleştirin.

2-): Linke tıkladıktan sonra iletişim formunuzun olduğu sayfa açılacak.Burada gördüğünüz gibi iletişim formunda sorulacak 2 adet soru hazır.Bunları türkçeleştirmek için o öğenin yanındaki Edit butonuna basın.
Yeni bir soru ve cevap kutusu eklemek için Add Question butonuna basın ve istediğiniz öğeleri ekleyin.Formunuzu oluşturduktan sonra Continue butonuna basarak devam edin.

3-) Ayarlar sayfasında yapmanız gereken en önemli şey iletişim formuyla gönderilecek mesajların hangi email adresine geleceğini ayarlamak.Sayfanın alt tarafındaki Email & SMS Notifications ayarlarından Email seçeneğini işaretleyerek e-ma,l adresinizi yazın ve devam edin.
4-): Açılan sayfadaki kodları kopyalayarak  oluşturacağınız iletişim sayfasına yapıştırın.Artık ziyaretöileriniz sizinle irtibata geçebilirler. veiletişim formunuz hazır.

6 yorum:

güzelmiş.. teşekkürler.

Merhaba iyi bir hizmet

afyon spa, balıkesir spa, bursa spa, Izmir spa, kayseri spa, sıpa, sıpa rehberi, spa, spa nedir, spa oteller, spa rehberi, Türkiye sıpa, Türkiye spa, yalova spa http://turkiyesparehberi.com

Denizli spa http://www.armaspa.com/

Yorum Gönder